-
Ще донедавна вважалося, що зимовий одяг не може бути легким і теплим одночасно, але сучасні утеплювачі спростували цей факт. До таких утеплювачів належить Isosoft, який уперше був розроблений у Бельгії. Дуже швидко, завдяки певним властивостям, Ізософт став популярним і заслужив почесне місце у виробництві багатьох видів одягу.
Особливість матеріалу
Це унікальний у своєму роді матеріал, що нагадує формою кульки, які кріпляться між першим і другим шаром тканини. Функція першого шару – збереження тепла та запобігання влученню холодного повітря всередину. Створюється парниковий ефект, від якого ви не спотієте, тому що функція зовнішнього шару полягає в тому, щоб забезпечувати вільне випаровування вологи, що накопичилася. У порівнянні з ізосфотом, синтепон програє вчетверо за критерієм збереження тепла. Саме тому ізософт використовується при пошитті туристичного, спортивного, дитячого одягу.
Завдяки зовнішньому шару виключається «проникнення» волокон в інші волокна тканини. Наприклад, той же пух, можна вільно знайти між шарами, тому що він має властивість проникати в інші тканини. Також, завдяки своїй структурі у вигляді кульок, ізософт швидко набуває початкової форми, після стиснення надовго зберігає свої властивості та функції.
Ще одна важлива особливість ізософту – його гіпоалергенність. Тобто навіть найменшим дітям буде безпечно ходити в одязі із цим утеплювачем.
За рахунок своєї поверхні, цей утеплювач можна використовувати практично в будь-яких тканинних комбінаціях. Ізофот забезпечує тепло, комфорт, м'якість та довговічність виробів. Найоптимальніша температура для носіння виробів з ізософтом від +10 до - 25С.
Правила догляду
Одяг або інші вироби можна віддавати в хімчистку, вони легко стираються в машинці при середніх температурах. Важливо пам'ятати, щоб у пральних чи миючих засобах був хлору.
Щоб виріб висохнув, повісьте його у вертикальному положенні. Як тільки вода стіче, вважайте, що фактично воно вже сухе буде. Дотримуйтесь цих простих правил і утеплювач прослужить вам довго і не один сезон.