• Топ-10 найкращих фірм туристичних рюкзаків – особливості, ціни

    18 Липня
    Рубрика : Про снаряжение
    Топ-10 лучших фирм туристических рюкзаков – особенности, цены

    Розвиток туристичного хобі щороку прогресує. Дедалі більше українців розуміють користь та перспективу здорового способу життя, вивчення куточків батьківщини, виховання дітей у цьому напрямі. Відповідно виробники туристичної екіпіровки щороку вдосконалюють власні вироби та пропонують клієнтам широкий асортимент товарів. Головний і найвідоміший з них – рюкзак. Нижче представлений рейтинг рюкзаків для туризму, особливості вибору та ціни на різноманітні моделі.

    Види та типи туристичних рюкзаків – як вибрати

    Звичайно, питанням – що вибрати – досвідчені туристи не задаються. Їхнє спорядження вивірене роками. Це найкращі бренди рюкзаків, схвалені фахівцями у справі. Для початківців пропонується поглянути на класифікацію спорядження:

    По типу
    • М'який. Порожній рюкзак легко складається і забирається через непотрібність – у цьому плюс. Однак, відсутність каркаса позначається навантаженням на хребет, якщо поклажа неправильно зібрана.

    • Станковий. Плюс рюкзака з міцною рамою – придатність для далеких переходів з важкою габаритною поклажею – спальники, намети, кемпінгові меблі. Мінус – рюкзак важкий. Але станковий рюкзак залишається лідером серед досвідчених туристів.

    • Каркасний. Рюкзак з анатомічним промальовуванням каркасних елементів дозволяє правильно розподілити вагу на хребет, через що втома від далеких переходів знижена. З таким рюкзаком, залежно від його обсягу, легкими здадуться і складні маршрути.

    На вигляд
    • Експедиційні моделі. Це повноцінні туристичні станції. Вони мають великий обсяг – від 80 літрів. Не завжди моделі мають рамну конструкцію - жорсткий каркас для перенесення важких речей. Тому важливо звертати увагу на обсяг рюкзака – досвідчені мандрівники знають, наскільки тяжкий у поході кожен кілограм.

    • туристичні. Формою нагадують високий вузький стовп – їх легше нести. Жорстка конструкція спини з алюмінієвим каркасом дозволяє не навантажувати відділи хребта і не відчувати втому навіть при тривалих переходах.

    • Трекінгові рюкзаки. Моделі для маленьких переходів. Об'єму в 30-50 л вистачає, щоб укласти в рюкзак все необхідне. У такий рюкзак поміщається фотоапаратура, зміна одягу, вода та їжа.

    • Альпіністські моделі. Аналогічно трекінговому рюкзаку – вони не перевищують обсягом 50 літрів, адже йдеться про підйом на значну висоту, де кожен кілограм може завадити. Однак, відмінність у зовнішній підвісці – численні ремені та кріплення потрібні для спорядження та засобів безпеки.

    • Моделі наплічників для активного спорту. Поділяються на велосипедні, гірськолижні, мультиспортивні. Їх відрізняє малий обсяг – до рюкзака увійде страхове спорядження, засоби виживання в екстремальних умовах, мінімальний набір речей, вода, трохи їжі.

    Отже, майбутні цілі визначать потрібну модель. Початківцям туристам важливо прислухатися до порад досвідчених товаришів.

    Найкращі виробники рюкзаків – топ 4 популярних моделей

    На думку досвідчених фахівців, рейтинг виробників туристичних рюкзаків виглядає так:

    • Osprey – Америка.

    • Deuter – Німеччина.

    • Tatonka – Німеччина.

    • Terra Incognita - Україна

    • Travel Extrem-Україна

    Відомі та кращі виробники рюкзаків практикують підхід до виготовлення туристичного спорядження, що базується на багаторічних дослідженнях анатомії людини, комфортного носіння ваги та інших нюансів побудови якісної конструкції.

    Моделі

    Сучасний ринок рясніє товарами для активного відпочинку. Похідні рюкзаки будь-якого типу запропоновані найприскіпливішому та розбірливому знавцю. Ось деякі з них, що заслужили статус «кращий» у своїй категорії:

    • Найкращий м'який рюкзак Osprey Momentum 30 . Об'єм – 27 літрів, поролонові вставки, що знижують навантаження на спину, регульовані лямки з надійною фіксацією. Однозначно підходить для всіх - туристів-початківців на невеликі переходи, міських жителів або велолюбителів. Ціна до 2,5 тис. Грн.

    • Кращий станковий рюкзак Tatonka 6029 Bison 120 . Вага рюкзака невелика, однак, при повній завантаженості модель більше призначена для чоловіків. Переваги: жорсткий пояс не додає зайвої ваги, об'ємом до 120 літрів, міцним матеріалом, вертикальною стійкістю. Ціна від 7700 грн.

    • Найкращий анатомічний рюкзак Terra Incognita Racer 18 є ознакою лідером серед каркасних моделей. Перевага рюкзака у вшитій конструкції каркаса. Модель ніколи не втратить форми навіть у разі великих навантажень. У рюкзака безліч кріплень для підвіски спорядження + герметичний чохол на випадок переправи через річки або негоди. Ціна від 1200 грн.

    • Найкращий туристичний рюкзак Deuter 33843 Aircontact PRO 70+15 . Модель може використовуватися для будь-яких турів – походу, трекінгу на великі відстані, альпіністського підйому чи експедиції. Переваги великі: продумане розподілення навантаження, максимальний комфорт лямок, адаптація під будь-яке зростання, затягування пояса без сковування рухів. Легкий додатковий рюкзак у верхньому клапані, зовнішні кишені та кріплення. Ціна близько 8 тис. Грн.

    Прихильність до активного образу відпочинку стає дедалі популярнішою. Дізнавшись один раз принадність похідного життя, багато хто починає «фанатіти» від дослідження незнайомих місць і куточків природи. Щоб від подорожей залишалися лише приємні спогади, важливо заздалегідь придбати необхідне спорядження, зокрема, рюкзак. Найкращі моделі описані вище.

Підпишіться на розсилку та отримайте одноразово знижку 10%

Ми в соц. мережах
© Інтернет-магазин Мандрівник 2005-2025